Hlášení rozhlasu

Dnes byl na parkovací ploše za kostelem (z ul. Lipenská) nalezen klíč s bezpečnostním profilem. Klíč bude uložen na podatelně úřadu.

Vinařství Holánek bude ve čtvrtek 1. června od 14:10 - 14:30 hod. prodávat na náměstí kvalitní vína z vlastních vinic na Jižní Moravě. Tento týden nabízí za akční cenu polosladký Tramín červený za 150 Kč a polosuchý Cabernet Sauvignon rosé za 120 Kč.

Knihovna městyse Velký Újezd bude od 1. do 6. června z důvodu dovolené uzavřena.

Lékárna U Anděla Strážce ve Velkém Újezdě bude ve středu 31. května a ve čtvrtek 1. června uzavřena.

Sbor dobrovolných hasičů VÚ a školská komise městyse VÚ pořádá v sobotu 3. června od 14:00 hod. DĚTSKÝ DEN. Akce se koná na hřišti ZŠ VÚ a těšit se můžete na tombolu pro děti, jízdu na koni, malování na obličej, výrobu slizu, střelbu z luku a další úkoly. V 17:00 hod. čeká děti řádění v pěně.

Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 1. 6. ve 12:30 hod.  prodávat v centru městyse mladé kuřice a kohouty, roční slepice, housata, brojlerová kuřata, krůty, káčata, husokačeny Mulard, vitamínové doplňky nebo krmivo pro drůbež a králíky. Dále bude vykupovat králičí kožky - cena 15 Kč/ks.

Paní Krutilová oznamuje, že bude prodávat snáškové kuřice všech barev ve stáří 16-20 týdnů, malé brojlery na výkrm a směsi i vitamíny k uvedené drůbeži. Dále oznamuje, že bere objednávky na krůťata, housata, kačeny a mulardy na výkrm, a to na tel. čísle 603 326 248 nebo na adrese Velký Týnec, Komárov 273.

Ohlašovna pobytu úřadu městyse bude od 29. května do 8. června 2023 z důvodu čerpání dovolené uzavřena.

Knihovna městyse Velký Újezd vyhlašuje literární soutěž na libovolné téma v různých věkových kategoriích. Více informací naleznete na webových stránkách městyse, v knihovně a také na Facebooku knihovny.